Wioska Fantasy – fantastyczna zabawa dla grup szkolnych i wycieczek

Udostępnij:

Oferta dla szkół i grup zorganizowanych.

Oferowane przez: Wioska Fantasy
Zobacz inne oferty z tej kategorii:Wypoczynek i Rekreacja Tagi: , , , , ,

Opis atrakcji

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin w Wiosce Fantasy – niezwykłej osadzie położonej w Kuńkowcach pod Przemyślem. Jest to miejsce, w którym czas pozornie się zatrzymał. Kraina pełna postaci znanych z kart książek i opowieści. Ale w przeciwieństwie do światów wymyślonych, ta osada jest prawdziwa, dostępna na wyciągnięcie ręki, pełna przygód i wyzwań zarówno dla dzieci, jak i dorosłych…

 

O nas:

Nasza osada ukryta jest na zboczu wzgórza i na skraju lasu. Już od siedmiu lat rozbudowujemy i ulepszamy Wioskę Fantasy. Na miejscu na młodzież czeka niezwykła przygoda. Zamieszkujący tu wojownicy, zwiadowcy i magowie stworzą wokół grupy niezwykłą opowieść, w której dzieci będą głównymi bohaterami. Wezmą udział w grze i od nich zależeć będzie los całej osady, a oprócz tego nauczą się walki mieczem i strzelania z łuku oraz poznają dokładnie sekrety Wioski Fantasy.

Oferujemy cztery pakiety (oferta dla szkół i grup zorganizowanych – minimum 20 osób):

 • Pakiet srebrny – gra terenowa do wyboru + gry zespołowe.  Przy rezerwacji prosimy o wybranie 2 godzin. Koszt – 25 zł od osoby.
 • Pakiet złoty – gra terenowa do wyboru + gry zespołowe + szkoła wojowników (trening miecza i łuku) lub bitwa o gród. Przy rezerwacji prosimy o wybranie 3 godzin. Koszt – 35 zł od osoby.
 • Pakiet platynowy – gra terenowa do wyboru + szkoła wojowników (trening miecza i łuku) + gry zespołowe + bitwa o gród. Przy rezerwacji prosimy o wybranie 4 godzin. Koszt – 45 zł od osoby.
 • Pakiet brylantowy – dzień w Wiosce Fantasy w pierwszej turze odbywają się: gra terenowa do wyboru + szkoła wojowników (trening miecza i łuku) + gry zespołowe, następnie zapraszamy na ognisko z poczęstunkiem. Po odpoczynku odbędzie się bitwa o gród + warsztaty pamiątkarskie – dzieci własnoręcznie wykonują suweniry z Wioski Fantasy. Przy rezerwacji prosimy o wybranie 5 godzin. Koszt – 60 zł od osoby.

Do każdego pakietu przysługuje jedna gra terenowa. Dopasowane są one pod wiek i możliwości dzieci. Do wyboru jest jedna z następujących gier:

 

 •  Zaklęty kufer

Interaktywna zabawa przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Fabuła rozgrywa się wokół magicznego kufra, o który zawzięcie rywalizują kowal, rycerz i czarownik. Każdy chce zamkniętego wewnątrz skarbu tylko dla siebie. Dzieci nie tylko obserwują ich zmagania, ale też mogą pomagać poszczególnym postaciom, a na koniec decydują, kto na skarb zasłużył najbardziej. Ostatecznie to dzieci są zwycięzcami, gdy okazuje się, że kufer jest pełen słodkich niespodzianek.

 •  Poszukiwanie Magicznych Znaków

Gra przeznaczona dla dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej. Wiedźma zagraża mieszkańcom naszej osady. Na pierwszy rzut oka straszna i zła, budzi lęk wszystkich, którzy ją widzą. Jedyne, czego sama się boi, to śmiech i śpiew dzieci. To jednak za mało, żeby odegnać ją na zawsze. Uczestnicy zabawy muszą także poznać zaklęcie, którego fragmenty są rozmieszczone po całej Wiosce. Nie wiadomo też, czy wiedźma naprawdę jest zła, czy też padła ofiarą jakiegoś złego czaru. Dzieci same zadecydują, jaki będzie jej los.

 • Legenda Złotej Baby

Gra przeznaczona dla dzieci starszych klas szkoły podstawowej i młodszych gimnazjum. Księżniczka zasnęła magicznym snem, a zakochany w niej rycerz pogrążył się w rozpaczy. Czarownik na pomoc wezwał grupę dzielnej młodzieży, która wykonując zestaw zadań ma obudzić dziewczynę. Wtedy zaczyna się prawdziwa rozgrywka. Kto jest dobry, a kto zły? Kto chce pomóc księżniczce, a kto wykorzystać ją do własnych celów? Dzieci znajdują się w samym środku tego dylematu i to one znajdą rozwiązanie.

 •  Istota z Mgły

Gra przeznaczona dla dzieci przełomu gimnazjum i liceum. W Wiosce pojawiła się przerażająca Istota z Mgły, która terroryzuje mieszkańców osady. Ślepa, poluje kierując się jedynie dźwiękiem. Gracze będą musieli wyłonić wśród siebie najlepszego wojownika w turnieju oraz zebrać wskazówki prowadzące do magicznej broni, którą można pokonać bestie, a następnie podjąć się ostatecznego starcia. Czy śmiałkom wystarczy odwagi i rezonu, aby zwyciężyć?

Oprócz gry fabularnej w skład pakietu wchodzą:

 • Szkoła wojowników (pakiet srebrny, złoty, platynowy)

Zajęcia w sam raz dla grup, które cenią sobie aktywność. Dzieci i młodzież szlifują swoje umiejętności walki mieczem (w szrankach), i strzelania z łuku. Zapewniamy bezpieczne miecze, łuki dopasowane do możliwości nawet młodszych grup oraz opiekę doświadczonego wojownika lub łucznika.

 • Gry zespołowe (pakiet złoty, platynowy)

Oprócz Kaczana będącego sportem Wioski Fantasy uczymy również gry w Kubb, praktykowanej już przez średniowicznych wikingów.  Grając w Kaczana zawodników dzielimy na dwie drużyny, Zostają im przydzielone stroje w odpowiednich kolorach. Kaczan jest sportem wykorzystującym boisko, bezpieczne miecze, tarcze i specjalne piłki, a rozgrywka, oprócz sprawności fizycznej wymaga współpracy w drużynie, sprytu i taktyki. Rozgrywka w Kubb nie wymaga biegania, ćwiczy za to koordynacje wzrokowo – ruchową i wymaga nie lada celności do zwycięstwa.

 • Bitwa o gród (pakiet platynowy)

Flagowa atrakcja Wioski Fantasy, która wykorzystuje cały teren osady oraz zestaw specjalnie opracowanego sprzętu. Uczestnicy dzieleni są na dwie drużyny: atakujących i obrońców. Każda zostaje odpowiednio wyposażona (dla starszych dzieci – bezpieczne miecze, łuki, balisty itp, dla młodszych – balony z wodą lub piłeczki), a następnie biorą udział w bitwie, gdzie zwycięstwo określa się nie tylko w bezpośrednim starciu, ale też podejmując dodatkowe wyzwania.

 • Poczęstunek

Na miejscu proponujemy poczęstunek w postaci: kiełbasek, chleba i sosów (6 zł/osoba), szaszłyków wegetariańskich (7 zł/osoba)  lub gulaszu rycerskiego (12 zł/osoba) Oferujemy także możliwość rozpalenia ogniska w altanie (50 zł).

Organizujemy także: imprezy okolicznościowe, pokazy alchemika, sesje zdjęciowe, gry tematyczne i historyczne, warsztaty rzemiosła, m.in. garncarskie, wikliniarskie lub kowalskie. Więcej informacji na naszej stronie internetowej wioskafantasy.org

    Urodziny

Zamówienia urodzinowe wyglądają podobnie jak zamówienia dla grup dzieci – prosimy o wybranie pakietu (czasu trwania), i jednej z dostępnych gier fabularnych. Prosimy także o wcześniejszy kontakt w celu przygotowania altany dla solenizanta.

 

Kontakt:

Tomasz Roth
Kuńkowce 4
37-700 Przemyśl
tel.: 507 205 809
e-mail: info@wioskafantasy.org
www: wioskafantasy.org
facebook: fb.pl/wioskafantasy

Dodatkowe informacje

Dodatkowe opcje

Bezpłatny parking
Na miejscu sklepik z przekąskami i pamiątkami

Cennik:
Pakiet srebrny (gra + walki na miecze, strzelanie z łuku) – 25 zł/osoba
Pakiet złoty (gra+walki na miecze, strzelanie z łuku, zajęcia sportowe) – 35 zł/osoba
Pakiet platynowy (gra + bitwa o gród + walki na miecze, strzelanie z łuku, zajęcia sportowe) – 45 zł/osoba
Pakiet brylantowy (gra + bitwa o gród + walka na miecze, strzelanie z łuku +zajęcia sportowe + poczęstunek + sesja zdjęciowa – 60 zł/osoba

Poczęstunek: kiełbaski z chlebem i sosami 6 zł/osoba, szaszłyki 7 zł/osoba, gulasz rycerski 12 zł/osoba.
Rozpalenie ogniska pod altaną dla grupy dzieci – 50 zł (jednorazowa opłata).

Organizujemy także atrakcje dla rodzin i grup dorosłych, m.in:

Nocleg w karczmie
Sesje zdjęciowe
Questing (gry bezobsługowe)
Gry na zamówienie
Wynajem lokacji
Urodziny (dzieci i dorośli)
Wieczory panieńskie i kawalerskie

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Wioska Fantasy – fantastyczna zabawa dla grup szkolnych i wycieczek”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *