Rynek – serce całego Przemyśla

Udostępnij:

Rynek w Przemyślu to jest miejsce, od którego powinno zacząć się zwiedzanie. Jest niedaleko od dworca PKS, PKP. Jeżeli jedziesz samochodem to czeka w pobliżu duży parking, gdzie możesz zostawić auto i udać się na zwiedzanie.

2015_przemysl_rynek_02
przemysl_rynek_fontana_vecer
przemysl_rynek
przemysl_-_rynek
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
rynek_przemysl
2015_przemysl_rynek_02przemysl_rynek_fontana_vecerprzemysl_rynekprzemysl_-_rynekOLYMPUS DIGITAL CAMERArynek_przemysl
Oferowane przez: iAtrakcje.pl
Zobacz na mapie Zobacz inne oferty z tej kategorii:Wypoczynek i Rekreacja Tagi: , ,

Opis atrakcji

Rynek, pełni w każdym miejscu funkcje społeczne, kulturowe, historyczne. To tu zwykle urządzane są koncerty, jarmarki, tu młodzi ludzie zbierają się w weekendowe wieczory aby zastanowić się co robić dalej. Tutaj też przychodzą starsi członkowie miasta, bo tu są kawiarnie, w których można napić się dobrej kawy i zjeść kawałek ciasta, tu jest Urząd Miasta, w którym trzeba coś załatwić.

Tu jest serce całego miasta. Przemyski rynek to niezwykłe serce. Nie jest płaski, tylko pochyły co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym. Tu znajduje się najbardziej rozpoznawalna fontanna z niedźwiedziami – a niedźwiedzie, to przecież symbol miasta, znajdziesz go nawet w herbie. Stąd możesz pospacerować ulicami Franciszkańską i Kazimierzowską, gdzie znajdziesz zabytkowe kamienice z niecodzienną architekturą, najlepsze lody w Przemyślu i być może na Podkarpaciu, kawiarnie, bary mleczne, restauracje.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe opcje

darmowe WiFi, dla niepełnosprawnych

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Rynek – serce całego Przemyśla”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *